Aliuminio langai, fasadai

Aliuminio sienų ir stogų fasadinės sistemos suteikia veiksmų laisvę kuriant pastatų dizainą ir architektūrą. Jos praleidžia maksimalų šviesos kiekį į pastato vidų yra tvirtos, gerai izoliuojančios garsą, šiltos ir ilgaamžės. Aliuminio konstrukcijas galima dažyti arba anoduoti, todėl yra galimybė rinktis iš daugybės spalvų paletės. Angos tarp konstrukcijų užpildomos skaidriais arba tonuotais stiklais ir stiklo paketais arba kitomis plokštėmis. Į fasadinę sistemą gali būti integruoti langai ar durys.

 

Pagrindiniai tiekėjai: UAB „Medalpas„ (stiklo paketai), UAB „ Schuco Lietuva“, „Reynaers“, „Yawal“, „Final“ – aliuminio profiliai, UAB „VBH-TBM“ – furnitūra, UAB „Intervilža“ – plastikiniai profiliai, UAB „Inlook Vilnius“ – profilių dažymas, UAB „Ridakesta“, UAB „Pietų spektras“ ir kt.

 

Bendrovė yra užsitarnavusi pasitikėjimą ir nuolat teikia paslaugas tokioms didelėms organizacijoms kaip AB „Snaigė“, UAB „Dzūkijos statyba“, UAB „Magirnis“, UAB „Megrame langai“, UAB „Prontas“ , UAB „ Autobanga „, UAB „ R2K grupė „, UAB „ Langarama“, UAB „ Lakaja“, AB „Snaigė“ ir kt.

Žiemos sodo stiklo konstrukcija

Žiemos sodai

Žiemos sodas – tai konstrukcija iš stiklo sienų ir rėmo, kurie gali būti gaminami iš aliuminio arba iš aliuminio ir medienos. Medienos rūšį renkasi klientas – tai gali būti pušies, maumedžio, ąžuolo, raudonmedžio ir kt. mediena. Medinį rėmą galima galima dažyti arba lakuoti, o aliuminio rėmus – dažyti arba anoduoti.

aliuminio stiklo konstrukcija

Baseinai

Norint išvengti aplinkos veiksnių ir siekiant naudoti baseiną ištisus metus – dengiame baseiną aliuminio stiklo konstrukcijomis.