LT Patento Nr. P6318

Gaminys patentuotas

Čia nėra standarto – kiekvienas gaminys gaminamas išskirtinai pagal kliento poreikius – individualius matmenis, pasirinktą apdailą

Gaminių galerija https://www.egdoors.lt/galerija

Išskirtinės vidaus durys

Vidaus durys

Išskirtinės vidaus durys EGD-STYLE – išskirtinio dizaino durys gaminamos iš lengvų aliuminio profilių, o durų apdailai galima rinktis grūdintą, įvairiai apdirbtą stiklą, ąžuolo lukšto plokštę, kvarco plokštę, veidrodį ar netgi odą. Duris gaminame pagal individualius išmatavimus, kliento pageidaujamą spalvą, stiklus ir furnitūrą.
Vidaus durys yra išskirtinio dizaino su begale galimybių pritaikyti šiuolaikiniame interjere. Dėl stiklo apdirbimo galimybių jos gali tapti interjero akcentu arba tiesiog susilieti su sienomis, atkartojant sienų raštą.
Šios durys yra tvirtos ir ilgaamžės – jos visada išlaikys savo geometriją nepriklausomai nuo išorės veiksnių (temperatūros, drėgmės poveikio). Aliuminio konstrukcijos ir furnitūros dėka 50 mm storio durų varčia atrodo masyvi, bet varstoma it pūkelis. Dėl ypatingos staktos konstrukcijos durys yra be apvadų ir su paslėptais vyriais, o durų ir sienų plokštumos sutampa, todėl išvaizda idealiai derės su sienomis.
Išskirtinės ąžuolo lukšto vidaus durys

Vidaus durys su vitrina

Durys su vitrina yra puikus pasirinkimas kai ieškote sprendimo atskirti erdves arba užpildyti dideles angas. Dėl inovatyvių stiklo apdirbimo galimybių durys su vitrina užtikrins vientisą, išskirtinį, originalų vaizdą Jūsų interjere.
Vitrina, taip pat kaip ir durys, yra pagamintos iš lengvų aliuminio profilių ir grūdinto stiklo arba kvarco plokštės. Vitrinos dizainas gali nesiskirti nuo durų, gali sutapti su sienų spalva, bet jai galite rinktis ir skirtingą spalvingumą, piešinį ar vaizdą.

Vidaus durys su viršduriu

Durys su viršduriu – ieškantiems netradicinių interjero sprendimų. Šis išradingumo nestokojantis interjero elementas yra neįprasto aukščio, galintis betarpiškai sujungti grindis ir lubas.
Durų viršduris, taip pat kaip ir durys, yra pagamintos iš lengvų aliuminio profilių ir grūdinto stiklo arba kvarco plokštės.  Dėl inovatyvių stiklo apdirbimo galimybių durys su viršduriu gali tapti elegancija dvelkiančiu Jūsų namų ar ofiso interjero elementu. Viršduris gali nesiskirti nuo durų, bet jam galite rinktis ir skirtingą stiklą, pavyzdžiui išspausdinti jame įmonės logotipą.

Durų apdailos galimybės

.

dazytas stiklas

Emaliuotas (dažytas) stiklas

Išsirinkite standartinę ar bet kurią norimą spalvą iš RAL spalvų paletės ir ja padengsime Jūsų vidaus duris. Emalis – kieta, degta, skaidraus matinio arba spalvoto stiklo danga. Dažytas (emaliuotas)  stiklas pasižymi dideliu mechaniniu atsparumu, kadangi dažai pilnai susiformuoja stiklo grūdinimo proceso metu.
Kvarco akmuo

Kvarco plokštės LAMINAM

Įspūdingai atrodo vidaus durys su kvarco plokštės apdaila. LAMINAM kvarco plokštės – tai stambiaformatės, plonos ir lengvos plokštės gaminamos iš kvarcinio smėlio, molio, susmulkinto granito ir keraminių pigmentų. Ji lengvai valoma, atspari intensyviems įbrėžimams ir trinčiai, atspari UV spinduliams, todėl spalvos išlieka nepakitusios.
LAMINAM kolekcijoje rasite 90 atspalvių ir faktūrų sendinto metalo, bronzos, cemento, akmens, onikso, medienos ar neslystančio paviršiaus dekoro dangos.
Foto stiklas

Skaitmenine spauda dekoruotas stiklas

Skaitmenine spauda dekoruotas stiklas – išskirtinė puošmena bet kurioje patalpoje. Pasirinkus durų apdailai skaitmenine spauda dekoruotą stiklą galite sukurti visiškai individualų vaizdą – išsirinkite patinkantį paveikslą ar sienos fragmentą ir šis vaizdas bus perkeltas ant Jūsų vidaus durų.
Tai stiklas su įvairiaspalviais didelio formato vaizdais. Stiklas skaitmeninės spaudos metodu padengiamas atspariais keraminiais dažais, kurie stiklo grūdinimo procese įsigeria ir tampa neatskiriama jo dalimi.
Šiuo metodu dekoruotas stiklas užtikrina aukštą kokybę, spalvų turtingumą ir puikias eksploatavimo savybes.
Stiklo dekorą galite rinktis iš mūsų siūlomų arba pasirinkti savo išskirtinį vaizdą.

 

 
Medzio apdaila

Medžio apdaila

Vidaus durys su medžio apdaila ypač populiarus pasirinkimas. Durų apdailai naudojama 4mm natūralaus ąžuolo lukšto plokštė, kuri nudažoma bet kokia kliento pasirinkta spalva.  Durų rankena dažnai derinama su durų apdaila kai vietoje rankenos stikliuko įdedama tokia pati kaip durų ąžuolo lukšto plokštės detalė, kas užtikrina išskirtinį vaizdą.

Rankenos

Rankena
Kvarco rankenos
Kokias duris bepasirinktumėte, kiekvieną rankeną galima derinti su durų apdaila.
 Durų rankenos papuoštos Swarovski kristalais

Spynos ir kita

Pjuvis-medziagiskumas
Durų varstytuvas
EGD-STYLE vidaus duryse montuojama išskirtinė spyna, neturinti įprastai išlindusio liežuvėlio – atidarius duris šoninė varčios dalis išlieka vienoje plokštumoje su durų aliuminio profiliu. Uždarius duris Neodymium magneto dėka liežuvėlis įtraukiamas į priespynį, kas užtikrina ypač tylų durų varstymą.
Durų spyna gali būti su įprastiniu užraktu iš abiejų pusių arba rakinama tik iš vienos pusės, naudojant suktuką. Taip pat gaminamos durys be užrakto, tik su pasirinkta rankena

Montavimo instrukcija

Montavimo schema

Atidarymas į vidų

Montavimo schema

Atidarymas į išorę